První návštěva

     Na první schůzce s Vaším stomatologem nejprve věnujeme dostatek času debatě o Vašich případných problémech se zuby. Lékař s Vámi zároveň probere i Váš celkový zdravotní stav a zaměří se na podstatné problémy, dále společně vyplníte vstupní anamnestický dotazník a informovaný souhlas pacienta. VZOR.pdf

     Po absolvování vstupního pohovoru pokračujeme celkovou prohlídkou Vašeho chrupu, zahrnující kontrolu zubů, dásní a okolních tkání dutiny ústní. 
    Při prohlídce používáme nejnovější technologie. 
Patří k nim především digitální rentgen a intraorální kamera, které umožňují detailní prozkoumání jakékoliv problematické partie.
    Záběry kamery Vám současně pomohou lépe pochopit diagnózu a léčebné postupy, které pro Vás přicházejí
v rámci terapie v úvahu, neboť podmínkou k úspěšné terapii orálního zdraví je plná spolupráce pacienta s jeho ošetřujícím stomatologem.

     Na základě těchto poznatků se s Vámi pod naším odborným dohledem v naší ordinaci sestaví pro Vás nejvhodnější, individuální léčebný plán, vycházející z několika možných variat léčebných postupů, který odpovídá Vašim potřebám i požadavkům. Každý pacient je současně podrobně seznámen se všemi okolnostmi plánované léčby.

    Jsme také otevření a přímí v otázkách ceny navrhovaného léčení. Každý pacient od nás před začátkem terapie obdrží podrobný léčebný plán s odhadovanými výdaji.

    Ve složitějších případech, u nichž je třeba získat detailnější informace, přizveme 
ke spolupráci další členy našeho týmu, kteří se specializují na danou oblast.