O nás

    Velmi si vážíme toho, že jste se rozhodli využít našich služeb. Jsme nově budované zdravotnické zařízení vybavené moderní technikou, které poskytuje komplexní stomatologickou péči od vstupního vyšetření až po náročné stomatochirurgické zákroky. Všechny stomatologické služby poskytujeme na jednom místě, tím šetříme Váš čas strávený cestováním či čekáním v jiných, úzce specializovaných stomatologických ambulancích.

    Nabízíme Vám řešení všech problémů týkající se zubů – zvýšení estetiky chrupu včetně bělení, vyrovnání křivých zubů, náhrady chybějících zubů implantáty nebo keramickými korunkami a můstky, operačního odstranění zubů moudrosti, cyst, zánětů v dutině ústní atd.

    Stomatologické ošetření je obecně řazeno mezi jedno z nejméně příjemných
a oblíbených. Filozofie námi poskytovaných služeb je v jakémkoliv ohledu plně uspokojit kvalitativní požadavky všech našich pacientů.

     Jsme připraveni se Vám věnovat tak, abychom minimalizovali Vaše obavy a nepříjemné pocity ze stomatologického ošetření. Využíváme k tomu moderní nadstandardní postupy
při ošetřování, které Vám zajistí bezbolestnost výkonů. Jedná se zejména o provádění výkonů v místním umrtvení lokálním anestetikem. Před každým injekčním umrtvením ošetřované oblasti jsme navíc schopni znecitlivit tuto oblast. Pak teprve aplikujeme injekci lokálního anestetika.

    Pravidelně se účastníme vzdělávacích akcí a výstav a tam získané nejnovější poznatky přenášíme přímo do naší práce. Proto neustále pracujeme s nejprogresivnějšími materiály, technologiemi a postupy.

         Naší vizí je vytvořit pro Vás příjemné a atypické prostředí moderní zubní ordinace,
ve kterém se budete cítit příjemně a uvolněně tak, aby se pro Vás návštěva stomatologa
a ošetření staly poklidnými a nestresujícími zážitky. Buďte si jisti, že vynaložíme maximální úsilí směřující k tomu, abyste od nás vždy odcházeli naprosto spokojeni.

Tým ošetřujících

MUDr. David Hepnar - vedoucí lékař